To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Uzależnienia - Forum -
internetowe grupy wsparcia dla zmagających się z nałogiem i ich bliskich

Bezchmurnie - cyrk

ssaarrss - 25-09-2009
Temat postu: cyrk
witam mam wielki klopot , a mianowicie ogolnie palilem moze z 4 razy w zyciu i to w duzych odstepach i ten ostatni raz zrobil mi kisiel z glowy wiecie zawieszony jestsem wszystko takie nie realne jak bym mial sie zaraz obudzic ,mysli ze to nigdy sie nie skonczy i mysli ze skonczeniem z tym wszystkim mnie przerastają , jest ktos kto sobie z tym poradzil lub tez mu to dolega ?? aa zapomnialem dodac ze widze jak przez mgle i w ogole strasznie dziwnie... ogolnie jestem dobrej mysli staram sie nie poddawac ale powiedzcie ile to moze trwac? :(( bo wiecie ze takie nie realne zycie to... :|
tomcio_paluszek - 28-09-2009

witam tak znam ten temat nie zapalilem to bylem zwieszony nawet wczoraj troche.nic sie nie chce potrafilem caly dniami byc zaspany zamulony zawieszony(rozrzucony jak gówno po pustyni) ;) a jak zapalilem to to samo tylko ze jeszcze oczka mialem rozje.....podobno po ziole mozna sie odmulic tak mozna ale jak sie pali pare lat to pozniej własnie jesczze bardziej zamula wcale nie poprawia samopoczucia.w dodoatku przed zapaleniem jest agresja z powodu braku thc w krwi zgadzam sie po zapaleniu tez jest agresja bo znowu czlowiek spalony to mu nie wychodzi wiele rzeczy i tez sie wkur.....,przynajmniej wiem z swojego doswiadcz. i lepiej sie wkurz na trzeżwo.a jesli chodzi o czy to moze jakies krople albo cos na oczka napewno idz do okulisty bo nigdy nic nie wiadomo a przepisze ci cosa napewno.
pozdrawiam 3mam kciuki i pisz co tam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group