To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Uzależnienia - Forum -
internetowe grupy wsparcia dla zmagających się z nałogiem i ich bliskich

Bezchmurnie - Chce rzucić:(

Mario - 05-11-2009
Temat postu: Chce rzucić:(
Witam. Jestem tu nowy forum znalazłem zupełnie przypadkowo, mam nadzieje ze mi pomorze . Pale od 4 lat prawie codziennie. Straciłem przez to bardzo wiele. Zaniedbałem szkołę, dzięki czemu nie zdałem, powtarzam rok, ale no cóż z takimi samymi efektami mimo ze w mawiałem sobie ze teraz wszystko zmiennie, poprawie się i nie dałem rady. Czasami załamuje się totalnie z myślą ze nigdy już tego nie rzucę i jest to mi pisane. Chciałbym to gówno zastąpić czymś pozytywnym, lecz nie mam już pojęcia, czym próbowałem wziąć się za jakiś sport, ale cały czas mi cos nie pozwala, na stronce pisze ze trzeba uniknąć miejsc gdzie pale i ludzi z którymi pale, a jeśli się nie da tego uniknąć??? Musiałbym się chyba wyprowadzić i to chyba na koniec świata gdzie kolwiek to jest, bo praktycznie wszyscy moi koledzy jarają. Zmienić kolegów tez nie jest łatwo szczególnie ze trudno mi jest nawiązywać nowe kontakty, Kiedyś tak nie było… NIENAWIDZE TEGO A PRZEZ TO SIEBIE.
breaker - 06-11-2009

stary, mialem tak samo. jezeli osoby z ktorymi trzymasz nie sa w stanie zaakceptowac tego, ze chcesz zerwac z tym scierwem, to znaczy ze nie sa wporzadku i nie ma wiekszego sensu aby dalej z nimi przystawac. kumple ktorym zalezy na tym zeby z Toba trzymac, napewno to zrozumieja i uszanuja twoja decyzje. jezeli tak nie bedzie to kij im w oko.... nie marnuj czasu. woz albo przewoz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group