To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Uzależnienia - Forum -
internetowe grupy wsparcia dla zmagających się z nałogiem i ich bliskich

Bezchmurnie - Chce rzucic....

Stayy - 21-11-2009
Temat postu: Chce rzucic....
Siema wszystkim , przez przypadek trafilem na to forum , szukałem pomocy jak przestac kopcic . Mam 19 lat pale od 9 lat a od 5 codziennie .. Wszystko bylo zajebiscie jednak po tylu latach dochodze do wniosku ze to glupota.. zawiesilem sie , wciaz sie czuje jak bym mial z 15 lat ... Dzis jest 1 dzien mojego nie palenia ... nie moge sie na niczym skupic , nie chce mi sie nawet grac w cs , ani na pleju , nie gadam dzis z laska bo mnie wkurwia juz na starcie choc nic wogole nie mowi co powinno wkurwic faceta.. boje sie ze bedzie jak zawsze , nie bede palil jeden dzien i na drugi o 7 rano pobiegne po 5 i odrazu przypierdole ją z bonia ... mam straszne cisnienie tym bardziej ze kocham palic..
Korek - 22-11-2009

tak Ci sie wydaje ze kochasz... ale dobrze ze zauwazasz negatywne strony jarania!

probuj dalej i sprobuj na poczatek wytrzymac chociaz dluzej niz zwykle, zamiast jednego dnia, to dwa dni :)

3maj sie i walcz!

Stayy - 22-11-2009

Dzieki Korek ;) no caly dzien minał .. tylko najgorsze jest to ze nie palenie kojarzy mi sie z tym ze nie pale juz AZ 1 lub 2 dni no i teraz jak mialem przerwe to mozna zajarac bo lepiej zbombi ... w sumie to z rana nie odczuwam tak cisnienia , gorzej bedzie jak wroce ze szkoły i pojade do domu dzis bo tam bedzie atak cisnien ( atakuja mnie w sumie od wczoraj , jak powiedzialem kumplowi ze juz nie jaram to on ze dlugo nie wytrzymam i mowi tak bo pewnie znowu poklucilem sie o to z laska)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group