To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Uzależnienia - Forum -
internetowe grupy wsparcia dla zmagających się z nałogiem i ich bliskich

Bezchmurnie - głupota boli.

tracer - 27-11-2009
Temat postu: głupota boli.
Witam , jestem nwym na tym forum . Ponad rok temu spróbowałem Marihuany i paliłem tylko 6-7 razy w ciagu trzech miesięcy. I coś mi sie stało z psychiką , najgorsze były początki tego co się zaczynało i 2 pierwsze miesiące. W grudniu tam tego roku przestałem palić. Już za nie długo będzie rok bez tego świństwa. Czsami czuję się jak bym nie był sobą... Czy jest jakiś sposób na to , samo przejdzie? Jeśli będzie trzeba to mogę pójść do jakiegoś lekarza. Proszę o szybką i szczerą odpowiedź.
wssk - 28-11-2009

Napisz cos wiecej, czym to sie objawia itd.
tracer - 28-11-2009

Objawia się to tym jak bym był dalej pod lekkim stanie THC...
wssk - 28-11-2009

też to mam, to jest derealizacja... :/
lukasz - 28-11-2009

staraj się ograniczać stres i czekaj w nadziei, że przejdzie. też to mam, jak kolega wyżej. i nie jaraj
tracer - 28-11-2009

Ile trzeba czekać aż to minie?
tracer - 28-11-2009

Jeszcze mogę dodać , że ostatni raz paliłem to z wiadra. Niby wszystko fajnie a kilka dni póżniej...
To wszystko zaczeło się przez towarzystwo i lekkie kłopoty ://

lukasz - 29-11-2009

trudno wyrokować, każdy reaguje inaczej. bądź dobrej myśli. jeżeli trwa to juz tyle, ile u Ciebie, to może jeszcze się pociągnąć. ale to nie znaczy, że tak musi byc zawsze. nie paliłeś dużo i długo, więc duża szansa, że się zregenerujesz, a poza tym, jak piszesz, że czujesz się tak czasami, a nie zawsze, to nie jest tak źle. pozdrawiam
tracer - 29-11-2009

Dzięki Ci Łukasz , uspokoiłeś mnie troche. ;)
Mój kolega z osiedla miał podobną sytuacje , porozmawiałem z nim troche na ten temat. To mi powiedział , żebym poszedł do psychologa , bo mu terapia pomogła. Iśc w jego ślady?:)

lukasz - 29-11-2009

myślę, że to dobry pomysł (mimo że nie wszyscy psycholodzy to fachowcy, to warto spróbować), powodzenia !
master9019 - 08-12-2009

Ja mam dokładnie to samo po wiadrze. Mam 19 lat i w niedziele poszedłem sobie z kolega na jakis stary domek i walnałem wiadro. to był mój pierwszy raz i po dwoch dniach mam momenty ze jak coś robię to za 5 minut sie zastanawiam czy to bylo wczoraj czy dzisiaj, czy to sen czy prawda i ogólnie sie czuję nieswojo.
No i mam pytanie kiedy to minie bo czytałem ze po prostu poziom THC zostaje w organizmie i po jakimkolwiek spaleniu ziola zaczyna sie "oczyszczanie" organizmu.
Proszę o odpowiedzi z góry dzieki.

tracer - 09-12-2009

Czytałem na necie , że po roku.
Ale u mnie jest już rok, więc dalej czekam :/

master9019 - 10-12-2009

Rok to bardzo długo, a przez ten czas coś się zmieniło czy dalej tak samo??
tracer - 11-12-2009

Dalej tak samo, poczekam do końca roku a jak coś nieda to powiem rodzicom.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group