To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Uzależnienia - Forum -
internetowe grupy wsparcia dla zmagających się z nałogiem i ich bliskich

Bezchmurnie - Powiększone źrenice przez 1,5 miesiąca?

Leniur - 30-12-2009
Temat postu: Powiększone źrenice przez 1,5 miesiąca?
Witam. Mam takie same problemy jak wszyscy przez ten szajs. Nie będe się rozpisywał napisze tylko że mam lęki o byle co, głupie myśli itp. Chodzi mi głównie o moje źrenice. Od ostatniej fazki minęło już 1,5 miecha a ja dalej mam powiększone żrenice jak stoje w lustrze patrze się na swojej i na mojej matki, brata itp. wszyscy mają takie same i w normie, a moje są 2 razy większe jak bym był ciągle na haju. Czy miał ktoś podobny przypadek? Chce się jakoś uspokoić boję się, że mi się mogło coś uszkodzić.
Pozdrawiam i dziękuje z góry;)

miodzio - 04-01-2010
Temat postu: zrenice
witaj - gratulacje, ze starasz sie cos w sobie zmieniac na lepsze - co do zrenic, to nie spotkalem sie z takim klopotem jaki opisujesz - proponuje badanie lekarskie - a masz rekcje na swiatlo? moze ogladasz swoje zrenice po ciemku? wtedy zawsze beda szerokie
Leniur - 05-01-2010

No właśnie niestety w świetle mam ogromne w porównaniu do mojej mamy, kazdego normalnego człowieka ;). Mój wójek (psychiatra od nałogów) powiedział mi że to efekt zespołu abstynenckiego czy jakoś tak.
miodzio - 05-01-2010
Temat postu: zespol odstawenia
czyli zespol abstynencyjny nie trwa raczej 6 tygodni...

jesli ktos pali kilka wiader dziennie - to moze sie taki stan ciagnac dluzej, bo ma w sobie tone THC - ale nie sadze, by to moglo trwac tak dlugo jak u Ciebie, nie spotkalem sie z takim przypadkiem w kazdym razie...

a jak z rekacja na swiatlo? niech ktos poswieci Ci latarka w oko i zgasi obserwujac jak zmienia sie zrenica - powinna zwezic sie przy swiele i rozszerzyc po zgaszeniu - jesli tak sie nie dzieje, to widze dwa wyjscia: albo jestes pod wplywem marihuany (co po 1,5 miesiaca jest malo prawdopodobne - no chyba ze jendak jarales w miedzyczasie) albo powod jest inny i nie bede zgadywal nie bedac lekarzem jaki - najlepiej zbadaj sie dokladnie

Leniur - 06-01-2010

Reakcja na światło jest normalna ;) lecz cały czas są powiększone. Mój brat też pali osatnio palil tydzien temu i jako jedyny ma takie oczy jak ja. Myślę, że poprostu mam jeszcze sporo tego thc nawet czuje się na haju cały czas.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group