To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Uzależnienia - Forum -
internetowe grupy wsparcia dla zmagających się z nałogiem i ich bliskich

Bezchmurnie - Większy problem

megapower - 02-09-2009

:P pewnie tak bylo, no i jeszcze latwiej zeby sie pomieszalo bo wszyscy mamy ten sam problem!!!

W kazdym razie tak trzymaj. Twoja postawa motywuje tez innych, miedzy innymi mnie.

Pozdrawiam,
X

okimen - 14-10-2009

Cześć wszystkim . Od ostatniego mojego wpisu nie zmieniło się nic , heh chodzi mi o to że dalej jestem w 100%trzeżwy , nawet jeszcze bardziej niz od ostatniego postu :)) . Czuje że naprawdę organizm staje się wolny od thc a żyje mi się z tym o niebo lepiej . Zawsze myślałem że pocę się jak świnia bo poprostu tak mam i że przyszło mi to z wiekiem . Wcale to nie była prawda ,działo się tak dlatego że spalałem tony zielska , a w sumie to dorastałem z blantem w mordzie to skąd miałem wiedzieć że to przez to . Właśnie teraz jestem na studiach i powiem wam że jest wsapaniale , mnóstwo nowych osób , znam już całą grupę . pewnie gdybym jarał dalej to znalazłbym sobie kogoś od bucha a reszta bym zlewał a może i nawet unikał , ale jest zupełnie inaczej , tak normalnie po ludzku , tak jak ma być . Trochę widzę baraki w nauce , ale wszystko jest do naprawienia tylko potrzeba czasu , do sesji napewno będzie dobrze ;) Coraz zadziej tu zaglądam i nie wiem czy to dobrze ,z jednej strony tak bo może jest to oznaka że jestem coraz bardziej odtruty , ale z drugiej to powinienem tu być i pomagać Wam bo wiem przez co przechodzicie . Wiem że jeszcze długa droga przedemną bo to raptem niecałe 5miesięcy , ale wiem jedno że napewno nie zapale , myślę że dorosłem do tej decyzji , za dużo mam do stracenia , jestem zadobrze żeby to psuć . Dalej intensywnie uprawiam sporty , nawet z biegiem czasu coraz bardziej się w to wpuszczam bo widze tego konkretne efekty , myślę że tak naprawdę sport to jest bardzo dobre lekarstwo na walkę z nałogiem . Nie będę się bardziej rozpisywał bo rano trzeba wcześnie wstać i mieć siłę na spędzenie calutkiego dnia na pełnych obrotach . Na koniec chciałbym Was wszystkich pozdrowić i zapelować o to żebyście byli twardzi w postanowieniach . Jeśli tu jesteście to znak że chcecie byc trzeźwi , wolni od jarańska które robi Wam wielką krzywdę . Nie męcie się dłużej dajcie sobie nowe życie , miłych snów :)))


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group