Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamułka
Autor Wiadomość
Eros

Wysłany: 18-11-2009   Zamułka [Cytuj]

Witam, jestem nowy na forum. Mam 15 lat. Przeszukałem forum i uznałem, że mój problem jest niczym w porównaniu do odczucia depersonalizacji, derealizacji i stanu umysłu spowodawanego przerwą w paleniu. Mimo to postanowiłem, że napisze w nadziei, że otrzymam wyjaśniające odpowiedzi.

W piątek 13 (nie nie jestem przesądny :]) zapaliłem z 3 kumplami blanta, wcześniej paliłem sześć razy w życiu bo jakoś nigdy specjalnie mnie to nie ciągneło. Bez wątpienia był to najmocniejszy towar jaki do tej pory paliłem. Akcja miała miejsce w piwnicy bloku kumpla. Gdy skończyliśmy postanowiliśmy udać się do jego mieszkania. Początek fazy bardzo miły, ogólna euforia, emocje na full, lansująca muzyczka i do tego wieczorny półmrok. Po 15 minutach trochę się przeraziłem bo zrobiło się gorąco, serce szybko biło, pojawił się dziwny ból nasilający się w okolicach przełyku, kumpel dodał żebym nie shizował tylko pomyślał o czymś przyjemnym. Napiłem się wody i wszystko wróciło do normy. Zagraliśmy w karty a gdy faza schodziła udałem się do domu. Złapał mnie niezły muł. Poczułem się jak po wypiciu trzech piw. Byłem spokojny i pewny, że rano wstane jak nowonarodzony, więc położyłem się spać.

Gdy wstałem rano było lepiej, niestety ogólna zamułka została. Po południu spotkałem się z kumplem i spytałem czy to normalne. Ten odrzekł, że czasem też tak ma po wiadrze lub blancie i że jest to taki kac po jaraniu.

Ogólnie z tym da się zyć ale trwa to już 5 dzień... Gdy żyje codziennością nie odczuwam tego zbytnio ale gdy usiądę przed kompem to nieźle się zamulam.

Pytanie z mojej strony: Czy zamuł spowodowany jest uwalnianiem się THC z organizmu? Może słabą psychiką małolata?
 
 
Crystal Clear


Wysłany: 22-11-2009    [Cytuj]

Zamułkę masz na pewno po batach! Jedno jest pewne, nie powinieneś więcej palić liści, bo chyba masz słabą psychę...? bez obrazy, po prostu nie chcę żebyś złapał jakiegoś dołka. Popalisz jeszcze trochę to może wpadniesz w depresje? Chyba tego nie chcesz?
pozdro
 
 
Eros

Wysłany: 24-11-2009    [Cytuj]

No ja w każdym razie nie mam zamiaru kontynuować palenia. Zauważyłem, że raczej nie znajde szcześcia :). Zamułka nadal mi towarzyszy ale mam wrażenie, że nie w tak dużym stopniu jak na początku. Jestem dobrej myśli, że szybko się z tym uporam.

Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna