Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
1szy dzien...
Autor Wiadomość
q123qwe

Wysłany: 04-01-2010   1szy dzien... [Cytuj]

Witam ;] Przypadkiem trafilem na to forum i zaczytalem sie na pol nocy. Zgodnie z postanowieniem noworocznym od dzisiaj robie sobie detox po 12 czy 13 juz latach palenia zielska(przewaznie dzien w dzien oporowo). Prawde mowiac podchodzilem do tego ze spokojem twierdzac ze mam troche wiecej motywacji i jakis tam swoj niejeden cel na ten rok, ale jak przeczytalem wasze wypowiedzi na temat rzucania to zaczynam miec watpliwosci ;]
Nie mniej jednak - zaczynam - pozwolilem sobie palic tylko jak latam w dlugie trasy co w okresie zimowym jest ograniczone do minimum wiec jak dobrze mi pojdzie to do wiosny zapomne jak sie jezdzi i jara.

Postaram sie umieszczac w poscie bardziej istotne fakty z przebiegu mojego rzucania zieleni. Mam nadzieje ze w jakis sposob beda pomocne dla innych.

Pierwsza rada dla rzucajacych: wypelnij sobie plan dnia po brzegi i niech ktos Cie przy tym przypilnuje (ja mam zenskiego bata nad glowa :P )
 
 
miodzio

Wysłany: 04-01-2010   :) [Cytuj]

witaj na forum!
powodzenia w realizacji Twoich celow!
bede czekal na Twoje kolejne wpisy - i mysle ze nie tylko ja
pzdr!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna