Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Co dalej ?
Autor Wiadomość
majeczka07

Wysłany: 27-12-2009   Co dalej ? [Cytuj]

Witajcie .
chcę tu napisać swoją historię otóż byłam z chłopakiem 4 miesiące przed związkiem wiedziałam ze pali on zioło ,ale zbytnio na to nie zwracałam uwagi .Po jakimś czasie zaczęło mi to przeszkadzać ,jednak nic nie musiałam mu mówić sam mi mówił ze musi to skończyć bo stracić mnie przez to byłoby głupotą,jednak gdy przerwał palić na jakiś tydzień był strasznie rozdrażniony wszystko go wkurzało ,myślałam ze chodzi tu poprostu ze brak mu było tego uczucia.Ostatnio coś się zaczęło psuć zaczęliśmy się rzadziej spotykać ...pokłóciliśmy się w czwartek ..potem mi napisał ze tu chodzi o niego a nie mariuhanne na początku nie wiedziałam o co chodzi do wczoraj postanowiłam sama zapalić żeby zobaczyć jego świat i wtedy wszystko zrozumiałam wydaje mi się ze on ma nerwice wszystko go denerwuje i jest agresywny jednak po zapaleniu ''ma się wszystko w dupie'' nic cię nie denerwuję ''uspokaja'' on to traktuję jako lekarstwo jednak jak byłam na ''haju'' napisał mi smsa ze to nie ma sensu dalej ciągnąć ze nikt mu już nie pomoże ja nie wiem co robić nie wiem jak mu pomóc nie wiem co robić .kocham go ...nie mogę spać ciągle mi to w głowie ...chce z nim być ,ale jeżeli on ma być codziennie pod wpływem marihuany to to jest trochę bez sensu ...pomóżcie co o tym myślicie ? jak można leczyć nerwice bez pomocy marihuany
 
 
miodzio

Wysłany: 04-01-2010   nerwica [Cytuj]

dobrze, by te "nerwice" zdiagnozowal psychiatra, i to najlepiej taki, co ma pojecie o uzaleznieniach - znajdziesz takiego w poradni uzaleznien

sa dwie mozliwosci: albo faktycznie to co nazywasz nerwica bylo najpierw i Twoj chlop znalazl sobie na to "lekarstwo: w postaci narkotyku (jednak z duuuuzymi skutkami ubocznymi - i bezdyskusyjnie warto ten "lek" zastapic lekiem przepisanym przez lekarza)

albo druga mozliwosc: to co nazywasz nerwica to nie powod, ale efekt palenia - palacz nalogowy ma rozchwiane emocje i reguluje je narkotykiem - dlatego jego brak powoduje problemy z emocjami - w takim przypadku tez zalecam szukanie pomocy w poradni uzaleznien, bo nalog wymaga leczenia

podpowiem poradnie konkretna, jak podasz miejscowosc

pzdr!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna