Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Chce rzucić:(
Autor Wiadomość
Mario

Wysłany: 05-11-2009   Chce rzucić:( [Cytuj]

Witam. Jestem tu nowy forum znalazłem zupełnie przypadkowo, mam nadzieje ze mi pomorze . Pale od 4 lat prawie codziennie. Straciłem przez to bardzo wiele. Zaniedbałem szkołę, dzięki czemu nie zdałem, powtarzam rok, ale no cóż z takimi samymi efektami mimo ze w mawiałem sobie ze teraz wszystko zmiennie, poprawie się i nie dałem rady. Czasami załamuje się totalnie z myślą ze nigdy już tego nie rzucę i jest to mi pisane. Chciałbym to gówno zastąpić czymś pozytywnym, lecz nie mam już pojęcia, czym próbowałem wziąć się za jakiś sport, ale cały czas mi cos nie pozwala, na stronce pisze ze trzeba uniknąć miejsc gdzie pale i ludzi z którymi pale, a jeśli się nie da tego uniknąć??? Musiałbym się chyba wyprowadzić i to chyba na koniec świata gdzie kolwiek to jest, bo praktycznie wszyscy moi koledzy jarają. Zmienić kolegów tez nie jest łatwo szczególnie ze trudno mi jest nawiązywać nowe kontakty, Kiedyś tak nie było… NIENAWIDZE TEGO A PRZEZ TO SIEBIE.
 
 
breaker
gg : 5558475

Wysłany: 06-11-2009    [Cytuj]

stary, mialem tak samo. jezeli osoby z ktorymi trzymasz nie sa w stanie zaakceptowac tego, ze chcesz zerwac z tym scierwem, to znaczy ze nie sa wporzadku i nie ma wiekszego sensu aby dalej z nimi przystawac. kumple ktorym zalezy na tym zeby z Toba trzymac, napewno to zrozumieja i uszanuja twoja decyzje. jezeli tak nie bedzie to kij im w oko.... nie marnuj czasu. woz albo przewoz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna