Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Chcę z tym skończyć
Autor Wiadomość
mil

Wysłany: 25-12-2009   Moja historia czy mam szanse [Cytuj]

Witam mam problem z marihuaną ,zapaliłem ją gdy chodziłem do 2 klasy gimnazjum a teraz kończę technikum po pierwszym razie nie paliłem rok gdyż w ogóle mi się nie podobało i miałem myśli ,że zostanę narkomanem że już po mnie bałem się i starałem się z tym walczyć.Po roku zapaliłem jeszcze raz bo byłem po prostu pijany i brakowało mi rozrywek .Przez jakiś czas walczyłem z tym a później to już nie wiem sam jak szybko mnie to wciągneło wagary oczywiście z ziołem obowiązkowo.Kiedyś byłem bardzo dobrym sportowcem czołówka kraju ale wszystko zaczeło się sypać przez marihuane (i przez moją glupotę przedewszystkim ) zacząłem palić papierosy i pić i palić .Ostatnie 3 lata to palenie przynajmniej raz w tygodniu a największa przerwa to 2tygodnie.Rok temu nie paliłem przez jakieś 3 miesiące za to piłem alkohol i doprowadziło to do wypadku samochodowego.Później spróbowałem amfetaminy nie podeszła mi i nie biorę jestem anty.Przez ostatnie 4 miesiące nie paliłem papierosów jednak znów zacząłem gdy zapaliłem zioło.Ogólnie moje towarzystwo to sam kryminał ,ja też nie raz byłem o włos od kłopotów.Gdy jestem w domu nie pale ani papierosów ani zioła dopiero gdy z kimś się spotkam to od razu zamieniam się w idiotę.Chcę z tym skończyć..i prowadzić normalne życie jak wcześniej tylko nie wiem czy dam sobie rade czy muszę iść na odwyk
 
 
Ralkis

Wysłany: 26-12-2009    [Cytuj]

Przerabialem to samo, ja wychodzac na dwor mowilem : Stara znalazla u mnie trawe... i nie chce teraz dawac mi pieniedzy.


Jak wiadomo, raz na jakis czas zdarza sie ze palisz za darmo. Ludzie zaczna zauwazac ze nie masz pieniedzy na zielsko i przestana z toba palic.
 
 
mil

Wysłany: 27-12-2009    [Cytuj]

Mówisz ,że nie będzie aż tak źle...poszukam chyba terapii u mnie w mieście puki nie jest bardzo źle.Boje się że zacznę brać amfetamine
 
 
tracer

Wysłany: 27-12-2009    [Cytuj]

Bądź w dobrej myśli . Oczywiście możesz pogadać z kolegami od palenia ;) ale nie daj im się wciągnąć.
 
 
zavex

Wysłany: 27-12-2009    [Cytuj]

nie polecam gadania z ludzmi od palenia,
oni maja juz swoje (zaburzone) myslenie i podswiadomie
niechetnie traktuja człowieka z problemem,
taki jest moj przykład.

polecam się przejść na najbliższy mityng NA
który można znaleźć tutaj:

http://www.anonimowinarko...yngi_strona.jsp

wiem ze to sie moze wydac smieszne ale
to wielu osobom naprawde pomaga powstrzymac
sie od palenia i dojsc jakos do siebie.
 
 
mil

Wysłany: 07-01-2010    [Cytuj]

Witam jakoś sobie radze nie pale już jak dla mnie długo i nie myślę nawet ile czasu po prostu przeszło mi koledzy dzwonią a ja wróciłem do swoich zabawek znów robię to co lubię czyli elektronika
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna