Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak_rzucić_SQN_??
Autor Wiadomość
Matthew321
Nieogarniam_(sqn)

Wysłany: 17-10-2009   Jak_rzucić_SQN_?? [Cytuj]

Pale 3 miesiące dzień w dzień i coraz bardziej tracę orientację, nie umiem już rozmawiać z przyjaciółmi bez sqna, na niczym mi nie zależy, grałem w drużynie piłkarskiej przez 6 lat ; rzuciłem ją by móc palić, nie wiem co się ''dzieje'' straciłem dziewczynę, tracę zainteresowania, wszystko jest dla mnie obojętne (bez zioła nie umiem się śmiać :( ). Wszystkie pieniądze wydaje na palenie, wynoszę z domu by mieć chajsik, a i tak jestem w długach (jakieś 170 zł). Co tu zrobić by rzucić te chu..ostwo ?!? Chcę znowu wychodzić na piwo ze znajomymi, grać w drużynie i jeździć na dyskoteki. Poradźcie coś jak rzucić, będę wdzięczny.
 
 
Agatka

Wysłany: 18-10-2009   ... [Cytuj]

Ale wogóle tylko 3 miesiące palisz? No tak z tego co piszesz to widzisz dużżo minusow jarania.. A zapewne będzie tylko gorzej.. Długi się pogłębia a jak wynosisz z chaty to już całkiem nanic.. Nie ma złotej metody żeby skończyć, sam musisz postanowić że chcesz. I próbować. Ja bym Ci proponowała zacisnąć zęby i najlepiej wrócić do drużyny, zajęcie dużo daje bo się tyle o tym nie myśli. No a jeśli uważasz że sam sobie nie jesteś w stanie poradzić to pytaj miodzia o adresy.. Powodzenia!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna