Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Terapia grupowa - pytanie!
Autor Wiadomość
killer

Wysłany: 24-11-2009   Terapia grupowa - pytanie! [Cytuj]

Witam, mam do was pytanie? Czy ktoś z was uczęszczał na terapie grupową? Czy ona rzeczywiście pomaga? Jestem w 3 m-cu abstynencji coś tam się poprawia ale do poukładania wszystkiego w głowie jeszcze daleko dlatego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem ale bardzo obawiam się podjęcia takiej decyzji... :( A w dodatku nie wiem czy to coś daje...
 
 
Violeta

Wysłany: 26-11-2009    [Cytuj]

Jak najbardziej taka terapia coś daje i to bardzo dużo daje. Poznasz tam ludzi którzy zmagają się z podobnymi problemami do twoich, nie będziesz sam z tym wszystkim, tam otrzymasz wsparcie i zrozumienie.
Szczerze polecam, nic nie tracisz, możesz jedynie zyskać i to dużo zyskać.

Powodzenia:)
 
 
Korek

Wysłany: 27-11-2009    [Cytuj]

Ja osobiscie chodze na terapie indywidualna i tego co daje, pozytywnych skutkow nie da sie moim zdaniem przecenic :)

Wiec killer, nie zastanawiaj sie! z reszta zawsze mozesz isc raz czy dwa i sprobowac, moze Ci sie spodoba, a jak zobaczysz ze to totalnie nie dla Ciebie to przeciez mozesz zrezygnowac.

Ja sam chcialbym chodzic na taka grupe, bo terapia indywidualna to jednak nie to samo. Nie mowie ze cos gorszego, wcale nie, po prostu cos innego. Razem z miodziem napisalismy ogloszenie na forum ale z tego co widac i z tego co wiem narazie chetnych brak :(

Szkoda bo to duza szansa. Widze ze na forum jest sporo osob ktore walcza, moze nie jest tych osobd duzo z Wroclawia akurat, ale moim zdaniem nie ma sie co zastanawiac. Po pierwsze terapia naprawde pomaga i mozna duzo dzieki niej osiagnac :) po drugie jest kompletnie za darmo! mozna tez poznac fajnych ludzi, wymienic sie pomyslami na lepsze zycie, doswiadczeniami.

Takze killer, nie zastanawiaj sie tylko idz :)

PS. a ja mam nadzieje ze jednak znajda sie chetni na grupe we Wroclawiu, goraco zachecam raz jeszcze!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna