Uzależnienia - Forum - Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
głupota boli.
Autor Wiadomość
tracer

Wysłany: 27-11-2009   głupota boli. [Cytuj]

Witam , jestem nwym na tym forum . Ponad rok temu spróbowałem Marihuany i paliłem tylko 6-7 razy w ciagu trzech miesięcy. I coś mi sie stało z psychiką , najgorsze były początki tego co się zaczynało i 2 pierwsze miesiące. W grudniu tam tego roku przestałem palić. Już za nie długo będzie rok bez tego świństwa. Czsami czuję się jak bym nie był sobą... Czy jest jakiś sposób na to , samo przejdzie? Jeśli będzie trzeba to mogę pójść do jakiegoś lekarza. Proszę o szybką i szczerą odpowiedź.
 
 
wssk

Wysłany: 28-11-2009    [Cytuj]

Napisz cos wiecej, czym to sie objawia itd.
 
 
tracer

Wysłany: 28-11-2009    [Cytuj]

Objawia się to tym jak bym był dalej pod lekkim stanie THC...
 
 
wssk

Wysłany: 28-11-2009    [Cytuj]

też to mam, to jest derealizacja... :/
 
 
lukasz

Wysłany: 28-11-2009    [Cytuj]

staraj się ograniczać stres i czekaj w nadziei, że przejdzie. też to mam, jak kolega wyżej. i nie jaraj
 
 
tracer

Wysłany: 28-11-2009    [Cytuj]

Ile trzeba czekać aż to minie?
 
 
tracer

Wysłany: 28-11-2009    [Cytuj]

Jeszcze mogę dodać , że ostatni raz paliłem to z wiadra. Niby wszystko fajnie a kilka dni póżniej...
To wszystko zaczeło się przez towarzystwo i lekkie kłopoty ://
 
 
lukasz

Wysłany: 29-11-2009    [Cytuj]

trudno wyrokować, każdy reaguje inaczej. bądź dobrej myśli. jeżeli trwa to juz tyle, ile u Ciebie, to może jeszcze się pociągnąć. ale to nie znaczy, że tak musi byc zawsze. nie paliłeś dużo i długo, więc duża szansa, że się zregenerujesz, a poza tym, jak piszesz, że czujesz się tak czasami, a nie zawsze, to nie jest tak źle. pozdrawiam
 
 
tracer

Wysłany: 29-11-2009    [Cytuj]

Dzięki Ci Łukasz , uspokoiłeś mnie troche. ;)
Mój kolega z osiedla miał podobną sytuacje , porozmawiałem z nim troche na ten temat. To mi powiedział , żebym poszedł do psychologa , bo mu terapia pomogła. Iśc w jego ślady?:)
 
 
lukasz

Wysłany: 29-11-2009    [Cytuj]

myślę, że to dobry pomysł (mimo że nie wszyscy psycholodzy to fachowcy, to warto spróbować), powodzenia !
 
 
master9019
Tylko raz

Wysłany: 08-12-2009    [Cytuj]

Ja mam dokładnie to samo po wiadrze. Mam 19 lat i w niedziele poszedłem sobie z kolega na jakis stary domek i walnałem wiadro. to był mój pierwszy raz i po dwoch dniach mam momenty ze jak coś robię to za 5 minut sie zastanawiam czy to bylo wczoraj czy dzisiaj, czy to sen czy prawda i ogólnie sie czuję nieswojo.
No i mam pytanie kiedy to minie bo czytałem ze po prostu poziom THC zostaje w organizmie i po jakimkolwiek spaleniu ziola zaczyna sie "oczyszczanie" organizmu.
Proszę o odpowiedzi z góry dzieki.
 
 
tracer

Wysłany: 09-12-2009    [Cytuj]

Czytałem na necie , że po roku.
Ale u mnie jest już rok, więc dalej czekam :/
 
 
master9019
Tylko raz

Wysłany: 10-12-2009    [Cytuj]

Rok to bardzo długo, a przez ten czas coś się zmieniło czy dalej tak samo??
 
 
tracer

Wysłany: 11-12-2009    [Cytuj]

Dalej tak samo, poczekam do końca roku a jak coś nieda to powiem rodzicom.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna